NAKLİYE POLİTİKASI

NADVAS ülke çapında gönderim yapmayı kabul ediyor Müşteriler 0212 617 20 20 veya e-posta: info@wowledçcom.tr ile iletişime geçebilirler . nakliye masrafları hakkında fiyat teklifi  alabilirsiniz.

NADVAS’dan satılan herhangi bir ürünü satın alırken, İstanbul Avrupa Yakası içinde ücretsiz teslimat hizmeti alacaksınız.

Başka yerlerde iseniz, NADVAS 01-02 gün sonra (önceden satılan ürünler için) 7-10 gün sonra (ürün sipariş edilmişse) hemen teslim edilecektir. Teslimat ücreti, her bölgeye olan nakliye mesafesine bağlı olacaktır. NADVAS , nakliye ücretini kısmen destekleyecek ve sipariş alırken sizinle anlaşacaktır.

Tatillerde, Yeni Yılda mal satın almanız veya araç arızası, kötü hava koşulları, doğal afetler gibi bazı nesnel koşulları karşılamanız durumunda … NADVAS , malların ilerlemesini ve kalitesini sağlamak için teslimat zamanında sizinle görüşecektir.

Büyük miktarlı siparişler için NADVAS doğrudan sizinle görüşülür, böylece NADVAS ‘dan ürün satın alırken her zaman kendinizi güvende hissedeceksiniz.